כל מה שיש לטבע להציע

אודותינו

בלו וואלי, או-קה-דלי-יה סא-גוני-קה בשפת השרוקי, הוא עמק נסתר במרכז רכס האפלאצ'ים במזרח ארצות הברית. בתחתיתו של העמק זורם נחל איתן אשר מימיו עשירים בדגים ואל גדותיו מתקבצים הצבאים והדובים כדי לשתות ולדוג. עמק זה היה ביתם של הילידים האמריקאים מאומת השרוקי. במעלה העמק, ישנו אחו רחב ובו נהגו בני השרוקי להקים את מחנות הקבע שלהם. האדמה העשירה ומזג האויר המתון, היוו מקור משיכה לאדם ולבעלי החיים.

המותג בלו וואלי מייצג את אותו חיבור עתיק בין אדם לחיה. בימי קדם, מספרים זקני השבט, היו הזאבים מסתובבים מסביב למחנה, בניסיון לחמוד את המזון הרב שהיה בכול פינה, בני השרוקי הם ציידים מומחים. אך בהמשך,  משהתקרבו אל בתי המשפחות, הייתה זאת שירתן של הנשים, השרו שירי ערש נעימים לבני משפחתן, שגרמה להם להישאר. ידידות זאת התפתחה לקשר בלתי נפרד בין בני האדם לבעלי החיים אשר סביבם.

בסדרת בלו וואלי אנו מביאים את החיבור המתמשך בין האדם, החי, והטבע. כול מוצרי הסדרה תוכננו על פי אותה מסורת עתיקה של שותפות ואחריות כלפי בעלי החיים החולקים אתנו את חיינו. בסדרה מוצרים שונים, המאפשרים התאמה מרבית לכלב או החתול שלכם. המזונות כולם מבוססים על חלבון איכותי וקל לעיכול כמו עוף או דגים. נמנענו משימוש בתירס, חיטה או סויה הידועים כמזונות בעייתיים עבור כלבים וחתולים.

על מנת למלא אחר כול הדרישות התזונתיות של הכלב או החתול שלכם, העשרנו את המזונות בשמן פשתן העשיר בחומצת שומן  אומגה שלוש. במזונות המבוססים דגים, השתמשנו בשמן דגים צפוני, לאותה המטרה.

בנוסף, המזון מועשר בויטמינים, מינראלים ופרוביוטיקה לעיכול קל וספיגה טובה של הנוטריינטים.

הבריאות והחיוניות של חיית המחמד שלכם חשובים לנו, האחריות לשמר את הקשר העתיק היא הנר לרגלינו.